2.díl Deník Nely Wiliamsové

2. května 2013 v 12:44 | Foxxi |  Komixy

Dnes jsem si vzala pět dnů volno na odpočinek. Zítra je totiž den Odpočinku a já mám spoustu plánů. Tak jsem ráno a odpoledne strávila v bazénu. Bylo velké horko tak jsem se radši převlékla do plavek a šla jsem do bazénu.

I Angelice bylo horko a tak šla se mnou do vody. Já jsem se opalovala a ona kolem mě plavala. Sem tam jsem jí postříkala vodou a zase někdy ona mě. Pak vyskočila na gumové lehátko na kterém jsem ležela a tím jak jsem se zlekla spadla jsem do vody. Pak jsme obě radši vylezi z bazénu protože voda byla už hodně studená.

Na večeři jsem udělala párky které se mi moc povedly a pak jsme šli spát. Angelika ale na posteli udělala mokré tlapky a tak jsem musela převléct postel a umýt Angeliku. Pak mohla Angelika do postele jít spát.

Ráno jsem šla s Angelikou na bazén si zaplavat. Cestou jsme se zastavili v obchodě aby jsem si koupila žabky na koupaliště.

Na koupališti jsem se v bazénu opalovala a Angelika si hrála s pejskem který se jmenoval Chester. Za půl hodiny jsem vylezla z bazénu a šla za Angelikou která spala na písku vedle houpačky. Vzbudila jsem ji a řekla ať jde se do bazénu ovlažit protože bylo velké vedro.

Za hodinu jsme šli domů dát si večeři a okoupat se. Chvíli jsem si ještě s Angelikou hrála a pak jsme šli spát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti Deník Nely Wiliamsové?

Ano 75% (6)
Ne 25% (2)

Komentáře

1 Lore Lore | Web | 3. května 2013 v 15:46 | Reagovat

Moc pěkné! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama