Červen 2013

Konec školního roku

28. června 2013 v 12:41 | Foxxi |  Články
Dnes je den na se všichni těšli. Den kdy dostanou vysvědčení a začínají prázdniny, ale jako vždy prázdniny uběhnou jako voda a zase budeme muset chodit do školy. Někdo dneškem končí na Základní Škole, nekdo zase končí Vysokou Školu.
Já končím 4.třídu se samíma jedničkama a jak ty? Jestli chceš napsat co máš na vysvědčení tak bez problému napiš. Jinak gratuliji všem na hezké Vysvědčení aji těm kterým se moc nepovedlo. Jak nám říkala Paní Učitelka "známky nejsou důležité, hlavní je to co ses ve škole naučil" aspoň jsem si to tak zapamatovala. Jinak Cesta za Štěstím výjde možná na táčátku prázdnin jestli to stihnu.

http://www.youtube.com/watch?v=AyvDDySHQVk poslechněte si to je to moje oblíbená Písnička ;D

Omluva a Překvapení

14. června 2013 v 16:35 | Foxxi |  Informace
Moc se omlouvám že jsem dlouho nenapsala Deník Nely Wiliamsové ale moje sestra (Lore) mi jí vyhodila takže už bohužel u třetího dílu musí skončit a to mě moc mrzí. Plačící Ale udělala jsem si novou rodinu takže vám budu psát o téhle rodině která se stejně jako předtím jmenuje Williamsovi, ale je to o Sally Williamsové s její kočkou Nelou Williamsovou a Danielem Robinsonem a s kocourem Lukem Robinsonem. Bohužel nemám žádné fotky takže si budete muset počkat na první díl Cesta za Štěstím. Tak se bude jmenovat komix který bude místo Deníku Nely Wiliamsové. Vydám ho brzo jak budu mít čas. Mrkající


Moji nejoblíbenější Let´s Playeři

9. června 2013 v 17:18 | Foxxi |  Články
Tak jsem přemýšlela co mám napsat a vzpoměla jsem si na moje nejoblíbenější Let´s Playery. Tak se chci podělit s vámi o jejich vtipné videa. Mrkající Skoro všichni hraji Minecraft tak proto jsem si ho tak oblíbila. Snad se vám budou líbit.


Jestli znáte jiné České Let´s Playery napište je do komentářu nebo jaký se vám líbí nejvíc z mého seznamu. Smějící se