1.Díl Cesta za Štěstím

2. července 2013 v 13:11 | Foxxi |  Komixy

Večer 25.6. seděla na pohovce Sally a Daniel a dívaly se na televizy. Zatím kolem nich pobíhali Nela a Luko. Sally měla ráda když měla přítele Daniela vedle sebe. Měly s plánu že se zasnoubí a pak budou mít děti, ale Sally chtěla mít ještě trochu více času aby se mohla věnovat s Danielem k serii knih Manželství, ale o manželství nevědí vůbec nic. Sally se přitulila k Danielovi a zašeptala mu:,, Mám pocit že na světě je nějak moc vražd že? Mám pocit že nikdo nemyslí na rodinu a jestli nejsou ženatí tak nemyslí na to že se můžou oženit." povzteskla Sally.
Sally vypla televizi a šla psít knihu na počítači, Daniel se k ní přidal a řekl. ,, Sally co si myslíš o svatbě? Chtěla by jso mít svatbu?" vyzvídal Daniel, ale Sally jenom řekla. ,, Svatba je krásná a chtěla bych jí mít ale abych řekla pravdu ještě je moc brzo." zavřela počítač a šla na toaletu. Daniel chvíli přemyšlel a pak zavřel počítač a šel uvařit oběd.
Daniel se Sally měli strašně rádi Vafle tak je Daniel uvařil. Sally dala ruku na Daniela a řekla. ,, Neboj my taky budeme mít někdy svatbu." Daniel se na ni usmál a pokračovali v jídle. Sally potom umyla nádobí a šla za Danielem. Objala ho, dala mu pusu a pošeptala mu do ucha: ,, Užij si svobody, protože děti ti potom nedají pokoj." Usmála se a šla odpočívat do ložnice. Daniel se zamyslel nad tím co mu Sally řekla a pak si uvědomil že by se měl více věnovat Sally a sobě a tak šel za Sally do ložnice, aby Sally řekl jak jí miluje.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama