2.Díl

8. října 2013 v 16:53 | Foxxi |  Komixy


Ráno Lili byla vzhůru jako prvni a tak rozdělala oheň a namazala krekry pamázánkou a do hrnku nalila z remosky kafe. Dívala se na klidné moře a říkala si " ať se na mě štěstí usměje a najdu Lasturu..." usmála se a uslyšela že je Pay vzbuzená. "Dobré ráno Pay! Jak ses dneska vyspala?" usmála se Lili na Pay a podala jí talíř s krekrem a hrnek kávy. " Ahoj. Docela dobře ale něco mě tlačilo do zad." řekla Pay a kousla do krekru. "Jak vidím tak moře se hodně rozvlnilo." Lili se podívala na pláž. Pay zrovna dojedla a vypila kafe. " Jdem sbírat?" zeptala se Pay. Lili přikývla a rychle se rozběhly čistit pláž.
"Hele! Dívej, našla jsem mušli!" zvolala Lili a dávala mušli do kožené tašky." Tak to se máš. Já mám jenom hvězdice a nějaký nepořádek." řekla a koukala se na lesklou hvězdici. "Já se jdu napít Pay jo?" řekla Lili a šla se napít. Pay odložila tašku a na chvíli šla si za plavat.

Za 2 Hodiny

Už měli půlku pláže uklizenou a tak se Pay postavila aby se podívala kolik jim ještě zbývá a tu najednou uvidí na zemi nějakou věc. Rozhlédne se jestli tu není Lili a běžela k té věci. "Vždyť je to mořská Lastura!" řekne si v potají a honem jí stčí do tašky a uklízí dál. Za chvíli příjde Lili s dvěma skleničkama Kofoly a volá na mě "Občerstvení". Lili podá Pay skleničku a sedne si vedle ni. " Máme nějakou Lasturu?" zeptala se mě Lili a koukla se do tašky. Pay jenom znervozněla aby se Lili nedozvěděla že ji má. Lili totiž neměla ráda když při její nepřítomnosti něco najde. "Ach jo.. Já nemám žádnou co ty Pay?" zeptala se Lili a odložila tašku. " Já taky ne." A koukla se do tašky a dělala že tam přehrabuje ale přitom zamaskovávala Lasturu. " No to je smůla. Budeme muset dále hleda a možná nějakou najdeme.

O další 2 Hodiny...

Konečně vyčistily pláž a tak se šli naobědvat. " Půjdu do obchodu nakoupit a za chvíli přijedu." řekla Pay a zmizla v pokoji. Vzala Lasturu do ruky co měla na stolku vedle křesla a šla se podívat do okna ale rychle se vrátila odložit zpátky Lasturu tam kam patří, na stolek. Oblékla se do trička ve tvaru Motýlka(podle mě) a bílé kalhoty. Ještě schovala Lasturu do skříně a skříň zamknula. Zavolala si Taxi a odjela do obchodu. Lili byla v koupelně a čistila věcičky které našla na pláži. po chvíli Pay přišla z obchodu, vybalila věci z tašek a odnesla si nové vydání časopisu Siminka. Jak Pay vlezla do pokoje honem zavřela, položila časopis na křeslo, odemknula skříň a vytáhla Lasturu a dala jí na stolek. Zvedla časopis a sedla si do křesla a začala číst časopis Siminka. Lili zatím dočistila věcičky z pláže a šla do pokoje, tam si dala na stolek Ulitu a vzala si z knihovny knihu "Kde se ztratila Mary?" a sedla si do křesla ale než začala číst pomyslela si " To je divné že jsme pořád nenašli ani jednu Lasturu. Ten kdo jí našel ten se má." zesmutněla a začala číst knihu.

Omlouvám se za pravopisné chyby(jestli tam nějaké budou). :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co hraješ za hru?

Minecraft 25% (5)
The Sims 50% (10)
Internetové hry 15% (3)
Jiné 10% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama