Prosinec 2013

Vánoce :D

28. prosince 2013 v 21:54 | Foxxi |  Články
Jak víte, byly Vánoce. Bohužel na blátě. :( Jinak jsem měla bohatého Ježíška (asi jsem byla hodná). :)

Moje dárky: Oblečení, knížky, sluchátka na mobil, stolní hru Jak nedostat INFARKT, šampon a sprej na vlasy ELSÉVE, hřeben, pastelky a se sestrou televizi (stará nám blbla).

Určitě jste měli taky pohatého Ježíška a klidně mi napiště co jste dostali. Omlouvám se že jsem ten článek napsala pozdě, ale na Vánoce jsme dostali dárky doma, druhý den jsme jeli k babičce a třetí den přijeli k nám tety, sestřěnice, bratranci a strejda a tak jsme celý den byly u druhé babičky. Ale zato je to dobré, protože jsem mohla vám vypsat co jsem všechno dostala (jestli jsem něco nezapoměla).


Tak prozatím ČAUKY MŇAUKY

Žádné články

18. prosince 2013 v 15:13 | Foxxi |  Informace
Promiňte za čekání na další článek ale měla jsem zákaz na počítač ale dnes mi skončil. Před zákazem jsem neměla moc dobrou náladu a taky jsem neměla čas ale zkusím to napravit. Za 6 dní jsou Vánoce a tak se pořád lítá po obchodech, určitě to taky znáte. :) Další díl Holky z pláže bude určitě brzy(doufám). Nemám nápady tak možná mě někdy něco napadne ale kdykoliv mi můžete napsat na Email FoxxiCZ@seznam.cz kdyby jste se na něco chtěli zeptat.
ČAUKY MŇAUKY :P