4.Díl

6. ledna 2014 v 17:22 | Foxxi |  KomixyO TÝDEN POZDĚJI

"Lili, půjdeme dnes nakupovat do Centra?" zeptala se Pay když vyšla z pokoje. " No… Měla jsem v plánu tento týden si udělat výlet do centra, a když chceš tak jo." Lili souhlasila a šla do koupelny. Pay zatím zavolala taxi a šla si pro peněženku. Najednou Lili vyšla z koupelny a potichu šla do pokoje, přistoupila k počítači a ze stolu vysunula šukplík a vytáhla fotku Martina. Chvíli se na ni dívala a pak jí dala zpátky a zasunula šuplík, vzala si peněženku a šla z pokoje. Už taxi stálo před domem. Pay a Lili se strašně těšili až si koupí nové věci.
Přijížděly k Centru a tak zaplatily a vylezly z taxíku a vydaly se do obchodu. Za dvacet minut šli na kafé kde potkaly Daniela. " Ahoj Danieli, co tady děláš?" řekla a objali se. "No, to víš. Šel jsem si na kafé. A co vy?" zeptal se Daniel a chytil Pay za ruku. " My jsme šli nakupovat." odpověděla Lili a naznačila Pay že chce domů. "Asi už půjdeme domů, jsme strašně unavené a nechceš zítra k nám přijít?" zívla. Lili to už nemohla vydržet tak si sedla ven na lavičku. Po chvíli vyšla Pay s Danielem ven ale Lili zaslechla jak Danielovi odpovídá " tak jo, klidně ho přiveď budu ráda" a nakonec si Pay všimla Lili tak dala Danielovi pusu na líčko a utíkala k Lili. " Přetav si Lili že Daniel zítra sebou přivede hosta." řekla radostně Pay a mířila k telefonní budce. Lili si jen pomyslela:" Koho si tak může přivést? Jeho manželku? Né, až tak škodolibá nemůžu být!"

Kolem ní projel taxík, který Pay zavolala.
Už přijížděly k domovu a Pay si pořád myslela:" Jak to že tam Martin nebyl? Zapomněl? Nebo to udělal schválně?" pořád jí to vrtalo hlavou. Zaplatily a vystoupily z taxíku a šli obě do pokoje. Pay si položila tašky na postel a šla se podívat na

E-maily. Jistě, byl tam i od Martina: " Milá Pay, promiň, že jsem tam nepřišel. Vynahradím ti to jindy. Martin" Pay vypla počítač a lehla si na postel. Lili si uklidila oblečení a zase vytáhla fotku Martina. Už ji nedala do šuplíku kde byla ale dala ji do skřínky, kde měla časopisy. Na tu fotku se nemohla ani podívat. Pořád v ní viděla Daniela. Už si nepřipadala jako dříve, ale cítila se nějak opuštěně. Radši si šla lehnout, ale nakonec usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ohodnoť The Sims 3 jako ve škole

1
2
3
4
5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama