5.Díl

11. března 2014 v 17:35 | Foxxi |  Komixy

Ráno někdo zazvonil a Pay šla otevřít. "Ahoj." pozdravila a pozvala je dál. Lili seděla na pohovce a koukala se na televizi. Pay zatím šla do kuchyně a Lili si povídala s Danielem a Martinem. Za půl hodiny Lili šla do kuchyně za Pay. Pay vařila Salát šef kuchaře. " Takže ten host byl Martin jo… Zatím co oni u televize popíjejí v klidu kafe, tak já pořád musím soustředit aby jsem něco špatného neřekla, hlavně před Martinem." vzdychla, Lili a koukla se z okna na moře. Uběhla jedna hodina a Pay nachystala stůl na oběd.


Jak obědvali, Lili znervózněla. Bála se, že jí spadne kousek salátu do výstřihu nebo se polije pití. Naštěstí se jí ulevilo, že se začal Daniel bavit o moři. Pay už byla po jídle a Lili s Danielem a Martinem pořád obědvali. "Pay můžu se podívat na květiny které máš na zahradě?" zeptal se Daniel, když dojedl. " Samozřejmě." přikývla Pay a uklidila stůl. Lili a Martin si sedli do obývacího pokoje a dívali se na televizi.
" Lili, máš moc hezký náhrdelník." řekl Martin a zamyslel se. " Děkuji, vyrobila jsem ho sama." odpověděla a podívala se na Martina. Dívali se na televizi a najednou Martin řekl: " Miluji tě Lili" a chytl jí za ruku. Lili se tvářila překvapeně a nakonec odpověděla. "Já tebe taky." řekla a dala Martinovi pusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ohodnoť The Sims 3 jako ve škole

1
2
3
4
5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama